• Výpisy polročných vysvedčení

Polročné výpisy známok sme poslali dňa 31.01.2023 o 12:00 hodine. Výpis vám príde do EduPage ako správa. Dávame do pozornosti stručný návod na prezretie výpisu.

Kliknutím na správu systém zobrazí informáciu o Výpise známok. Následným kliknutím na modré tlačidlo si môžete stiahnuť a pozrieť výpis/vysvedčenie. Po dôkladnom oboznámení sa s obsahom (a pochválení ratolesti) nám oznámite, že ste výpis vysvedčenia videli stlačením červeného tlačidla "Podpísať".

Gratulujeme všetkým žiakom školy a tešíme sa spoločné aktivity v 2. polroku.

Ďakujeme, že využívate služby EduPage. Mgr. M. Matucha, riaditeľ skoly

S príchodom termínu podávania daňových priznaní si Vás, rodičov detí zo ZUŠ Tisovec, dovoľujeme osloviť so žiadosťou o poukázanie 2% zo zaplatenej dane za rok 2022. Občianske združenie Musae Taxovia, ktoré pôsobí pri škole, sa snaží využívať získané finančné prostriedky predovšetkým v prospech výchovno-vzdelávacieho procesu detí. Hodnota 2 % zaplatenej dane vytvára pre našu školu určitý kapitál, vďaka ktorému môžeme financovať ďalšie podujatia pre naše - vaše deti. Pod textom nájdete  odkaz na ktorý stačí kliknúť.

Vopred Vám všetkým veľmi pekne Ďakujeme.