• Profil školy

• V školskom roku 2023/2024 v hudobnom odbore majú žiaci možnosť získavať inštrumentálne zručnosti a návyky
        v nasledovných hlavných predmetoch:

Hra na klavíri
        Hra na keyboarde
        Hra na gitare

Hra na akordeóne
        Hra na husliach
        Hra na sopránovej zobcovej a altovej flaute
        Hra na priečnej flaute
        Hra na klarinete
        Hra na saxofóne
        Hra na bicích nástrojoch

Vo výtvarnom odbore žiaci zdokonaľujú svoje umelecké schopnosti prostredníctvom kreslenia, maľovania, grafickej tvorby a dekoratívnej činnosti. V rámci špecifík ŠkVP bolo vyučovanie rozšírené o vyšívanie, pletenie a šitie.

Tanečný odbor v tomto školskom roku ponúka nasledovné predmety: klasický tanec, moderný tanec, street dance, hip-hopový tanec, ľudový tanec, džezový tanec a kreatívny tanec. Pre deti predškolského veku od 5 rokov je pripravená tanečná príprava, tanečná prax a hudobno-pohybová výchova. Kto má vzťah k folklóru, môže sa stať členom detského folklórneho súboru "Čížiček".