• Pokyny k platbám

Základná umelecká škola, Francisciho 803/4, 980 61 Tisovec

Pokyny pre školský rok 2023/2024

Vec: Prehľad aktuálnych poplatkov v ZUŠ Tisovec

Príspevok na štúdium pre ZUŠ v Tisovci je potrebné uhrádzať na bankový účet číslo:

4030225946/7500  ČSOB banka  ( IBAN: SK29 7500 0000 0040 3022 5946 )

Príspevok na štúdium v školskom roku 2023/2024 je nasledovný: 8,00 € mesačne na individuálne štúdium, 6,00 €  mesačne na skupinové štúdium. Pri štúdiu v dvoch odboroch má žiak zľavu 2,00 € mesačne. Mesačný príspevok na štúdium pre dospelých v hudobnom odbore - 15,00 € a vo výtvarnom odbore – 12,00 €. Mesačný príspevok za žiaka v prípravnom štúdiu je nasledovný : žiaci z MŠ - 3,00 € (PŠ1), a žiaci ZŠ – 5,00 € (PŠ2) .

Príspevok na štúdium sa uhrádza 1 mesiac vopred, najneskôr do 10. dňa v príslušnom kalendárnom mesiaci. Prvýkrát pri nástupe žiaka do základnej umeleckej školy je splatnosť príspevku najneskôr do 10. dňa v mesiaci, v ktorom dieťa nastúpilo do základnej umeleckej školy.

Pozn.: V rámci toho, že príspevok na štúdium na základe Všeobecne záväzného nariadenia č. 2/2019 zo dňa 10.06.2019 sa uhrádza vopred, odporúčame uhradiť príspevok ,,dvojmesačný´´ v septembri príslušného školského roka a ďalej od októbra pokračovať s jednomesačnou úhradou. Počas letných prázdnin pozastaviť bankové prevody resp. trvalé príkazy. Žiadame o dodržiavanie termínov splatnosti a preto odporúčame zákonným zástupcom žiakov o priebežnú kontrolu odchádzajúcich platieb zo svojich bankových účtov!

Možnosť uplatnenia nižšieho príspevku za štúdium je možné na základe potvrdenia o hmotnej núdzi a žiadosti o zníženie príspevku. Formulár žiadosti nájdete na našej webovej stránke www.zustisovec.edupage.org v časti Dokumenty na stiahnutie.

Variabilný symbol – nájdete nižšie - podľa pedagóga ktorého žiak navštevuje resp. hudobného nástroja.

Do správy pre prijímateľa zadajte meno dieťaťa, za ktoré je školné platené. ( Meno dieťaťa je dôležitá informácia pri identifikovanie platby na účte - niekedy je problém identifikovať platbu, nakoľko platbu uskutočnila osoba, ktorá nemá priezvisko totožné so žiakom ).

Pokiaľ dieťa navštevuje viac odborov, môžete školné uhradiť za všetky odbory naraz. Vtedy je nutné uhradiť sumu zodpovedajúcu  súčtu výšky školného daných odborov. Uveďte všetky príslušné variabilné symboly podľa tried, oddelené nulou (napr. 0706).

Platby za súrodencov treba uhradiť každému zvlášť.

V prípade nejasností ohľadom platby školného sa obráťte na administratívnu pracovníčku č. t. 047/5493272, 0901/704007.

VARIABILNÉ SYMBOLY

Odbor/Pedagóg

Variabilný  symbol

Hudobný odbor: keyboard – Mgr. Milan Matucha, DiS. art.

1

Hudobný odbor: akordeón – Ľubomír Repák, DiS. art.

2

Výtvarný odbor: Mgr. Ivana  Szőkeová

3

Hudobný odbor: dychové nástroje – Vojtech Oláh, DiS. art.

4

Tanečný  odbor: Bc. Katarína Mikušová

6

Hudobný odbor: klavír – Mgr. Hajnalka Vargová, DiS. art.

Kristína Denešová, DiS. art.

7

Hudobný odbor: gitara – Peter Kubíni

8

Hudobný odbor: husle – Mgr. art. Alexander Bozó, DiS. art.

11

Príspevok do pokladne ZRPŠ v školskom roku 2023/2024 je 20,00 € za žiaka.  V prípade, ak školu navštevuje viac súrodencov, príspevok ZRPŠ sa vypláca len jedenkrát. Spôsob vyplácania príspevku je v hotovosti u triedneho učiteľa alebo účtovníčky. Termín splatnosti príspevku ZRPŠ - 30.11.2023.