• Úspechy nášho výtvarného odboru

• Úspechy nášho výtvarného odboru pod vedením šikovnej pani učiteľky Mgr. I. Szőkeovej:

PMU 2024 : Ocenená práca - Lea Boháčiková 2. roč./2. časť, I. st.

Fašiangy na Gemeri a Malohonte 2024:

2. miesto: Jakub Kubaliak 1. roč./2. časť, I. st.

3. miesto: Katarína Guzmová 1. roč./2. časť, I. st.

Divadlo očami detí 2024:

2.miesto II. kategória: Nina Sokol 3. roč./2. časť, I. st.

3.miesto I. kategória: Katarína Guzmová 1. roč./2. časť, I. st.

Krásy MAS očami detí 2024:

1. miesto: Vivien Fazekašová 4. roč./2. časť, I. st.

2.miesto: Lea Petróczyová 4. roč./2. časť, I. st.

3.miesto: Simona Katreniaková 3. roč./2. časť, I. st.

Vesmír očami detí 2023/2024: Laura Krišková 2. roč./1. časť, I.st. - Ocenená práca, postup do celoslovenského kola .

• Vážení rodičia a priatelia školy

• pomôžte nám skvalitniť výchovno-vzdelávací proces na škole darovaním 2% z dane!

S príchodom termínu podávania daňových priznaní si Vás, rodičov detí zo Základnej umeleckej školy Tisovec, dovoľujeme osloviť so žiadosťou o poukázanie  2% zo zaplatenej dane za rok 2023. Občianske združenie Musae Taxovia, ktoré pôsobí pri škole, sa snaží využívať získané finančné prostriedky predovšetkým v prospech tvorivosti detí. Hodnota  2% zaplatenej dane vytvára pre našu školu určitý kapitál, vďaka ktorému môžeme realizovať rôzne projekty a podujatia pre naše - vaše deti.

Finančné prostriedky budú použité na:

• skvalitnenie výchovno-vzdelávacieho procesu na škole

• skvalitnenie vybavenia školy
              • tlačivo nájdete pod textom stači na neho len kliknúť
          • Pozor, dôležité!

Z dôvodu vysokej chorobnosti v základnej škole RUVZ so sídlom v R.Sobote prerušuje vyučovanie v škole od 2.2.2024 do 7.2.2024. Návrat žiakov do školy je 8.2.2024 (t.j. vo štvrtok).

Na základe uvedeného rozhodnutia vás informujem, že vyučovanie v základnej umeleckej škole bude prebiehať v uvedenom termíne nasledovne:

HUDOBNÝ ODBOR - individuálne vyučovanie ostáva bez zmeny. Pre žiakov, ktorí sa nebudú môcť dostaviť na poobedňajšie vyučovanie z rôznych objektívnych príčin, bude pripravené dištančné vyučovanie. Žiadam rodičov, aby o možnosti dištančného vyučovania informovali svojich triednych pedagógov,

- skupinové vyučovanie: hodiny HN odpadávajú. Žiaci dostanú individuálne úlohy.

VÝTVARNÝ ODBOR - vyučovanie ostáva bez zmeny. Pre žiakov, ktorí sa nebudú môcť dostaviť na poobedňajšie vyučovanie, budú zadané individuálne úlohy. Dištančné vyučovanie nebude!

TANEČNÝ ODBOR - vyučovanie ostáva bez zmeny. Pre žiakov, ktorí sa nebudú môcť dostaviť na poobedňajšie vyučovanie, budú zadané individuálne úlohy. Dištančné vyučovanie nebude!

Pre všetky odbory platí, že v prípade nemoci žiakov žiadam rodičov, aby nezabudli vyplniť elektronickú ospravedlnenku v aplikácii EduPage.

Pre bližšie informácie neváhajte kontaktovať svojich triednych pedagógov alebo riaditeľa školy.

Ďakujem za pochopenie, verím, že to spolu zvládneme!

Mgr. M. Matucha a kolektív pedagógov ZUŠ

• Hudobné novoročné darčeky

• Ctení rodičia, milí žiaci!

Keďže si detičky ešte užívajú vianočné prázdniny, rád by som spestril tento čas videonahrávkami akcií, ktoré zorganizovala naša škola v roku 2023. Ide o Jarný koncert, Koncert pedagógov a jubilejný XX. ročník Rodinnej pohody.

Ako si ich môžete pozrieť? Posielam vám linky, na ktoré stačí kliknúť. Postup: kliknite "Čítaj viac",  vyberte video a kliknite na link. Poprípade skopírujte link a vložte do prehliadača videí Youtube. Prajem vám všetkým príjemné sledovanie!

Zároveň Vám zo srdca želám v mene všetkých zamestnancov základnej umeleckej školy úspešný nový rok 2024, prežitý v zdraví spolu so svojimi najbližšími a v kruhu svojich priateľov!

Mgr. M. Matucha, DiS. art.

Linky:

Jarný koncert 2023: https://youtu.be/BFJpbeknZh8