• Chválime sa!

•      Ako každý rok, aj v tomto školskom roku sa žiaci výtvarného odboru zapojili do rôznych výtvarných súťaží, v ktorých získali aj krásne ocenenia.

Vo výtvarnej súťaži, ktorej už XVI. ročník vyhlásilo Gemersko-malohontské osvetové stredisko pod názvom "Fašiangy na Gemeri a Malohonte", získala naša žiačka Katarína Bošánska v III. kategórii 3. miesto.

Vo výtvarnej súťaži "Krásy MAS očami detí 2022", ktorú vyhlasuje miestna akčná skupina Partnerstva MP-ČH, sme mali bohaté zastúpenie. Ocenenie získali nasledovní žiaci:

- v špeciálnej kategórii ZUŠ 4 - 6 rokov "Podujatia územia" získala Sofia Semotamová 1. miesto,

- v špeciálnej kategórii ZUŠ 7 - 10 rokov "Príroda územia" získala Simona Katreniaková 1. miesto,

- v špeciálnej kategórii ZUŠ 7 - 10 rokov "Podujatia územia" získala Diana Hlodáková 2. miesto,

- v špeciálnej kategórii ZUŠ 7 - 10 rokov "Podujatia územia" získala Sára Boháčiková 3. miesto,

- v špeciálnej kategórii ZUŠ 7 - 10 rokov "Zvyky a tradície" získala Simona Mániová 3. miesto.

Všetkým oceneným, ale aj tým, ktorí nezískali ocenenie, srdečne gratulujeme. Veľké ďakujem patrí samozrejme triednej učiteľke Mgr. Ivane Szőkeovej za odborné vedenie pri príprave a realizácii výtvarných prác.

Už teraz sa tešíme na ďalšie ocenenia našich žiakov.